ZKUŠENOSTI

LEASINGEM SE AKTIVNĚ
ZABÝVÁM JIŽ
15 LET
(ZEJMÉNA LEASINGEM NEMOVITOSTÍ)

detaily
PROFESIONALITA


ŠPIČKOVÉ REFERENCE
DOKAZUJÍ MOJI
PROFESIONALITU

detaily

LEASING STAVEBNÍCH A ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ

Leasing stavebních a zemědělských strojů vám umožňuje doslova během několika dnů pořídit požadovaný stavební či zemědělský stroj flexibilní formou jako investici (finanční leasing), popř. včetně převzetí servisních nákladů, pojištění a správy jako službu (operativní leasing).

Samozřejmostí je přizpůsobení délky splácení, výše prvotní akontace a ostatních parametrů financování vašemu přání. Možnosti, jak daný předmět profinancovat, je opravdu velmi mnoho a téměř vždy se dá vymyslet vhodné finanční řešení.

Teprve dle finančních / účetních nároků a bonity žadatele o leasing strojů ve spojitosti s prověřením leasovaného předmětu vám doporučím konkrétní parametry financování. Kontaktujte mě pro získání více informací.

Při výběru vhodného finančního instrumentu hraje také nemalou roli, zda se jedná o předmět nový nebo použitý, popř. jak dlouho používaný, jaká je následná přeprodatelnost financovaného předmětu, jeho univerzálnost a běžné využití, či zda financuji speciální stroj.

Finanční leasing zemědělských a stavebních strojů

Samotný finanční leasing strojů je daňově výhodný, protože vstupní cenu předmětu leasingu můžeme zahrnout do daňově účinných výdajů (odepsat) za podstatně kratší dobu, než kdybychom daný předmět nakoupili přímo. Např. u druhé odpisové skupiny místo pěti let pouze za roky tři.

Chcete leasing strojů vyřešit doslova během několika dnů? Nabízím vám:

  • Leasing zemědělských strojů
  • Leasing stavebních strojů

Podívejte se také na nabídku leasingu fotovoltaiky.

LEASING STAVEBNÍCH A ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ

Reklama

L.T.-obchodní a stavební společnost spol. s r.o., distributor JCB

L.T. OBCHODNÍ A STAVEBNÍ SPOLEČNOST S.R.O.

Komentáře nejsou povoleny.